Zaloguj | Załóż konto

Fabryka Prądu zaprasza...

Fabryka prądu
"Dziennikarzem można zostać z dnia na dzień. Jeżeli ktoś ma talent do pisania czy łatwość mówienia, opowiadania, umie słuchać ludzi, zbierać informacje i umie słuchać obu stron, nie tylko jednej" – Stefan Bratkowski.
Jeśli lubisz obserwować, pisać, fotografować; jesteś ciekawy świata, potrafisz rozmawiać z ludźmi; jesteś obiektywny, rzetelny i dociekliwy, to może warto byś został dziennikarzem?

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach dziennikarstwa prasowego, które rozpoczną się 20 maja 2013r.
Uczestnicy zajęć będą mogli wziąć udział w współtworzeniu Internetowego radia Beskidy.Fm

Warsztaty dziennikarstwa prasowego stwarzają możliwość poznania specyfiki zawodu i charakteru pracy dziennikarza. Podczas wykładów i praktycznych ćwiczeń prowadzonych m.in. przez Ewę Furtak z Gazety Wyborczej, pojawią się m.in.: zagadnienia związane ze sztuką prowadzenia wywiadu i przygotowania reportażu, budową poszczególnych działów na portalach i w gazecie magazynach, doboru tematu i kreatywnego podejścia do tekstu oraz wykonania i wyboru zdjęć.

w skrócie:
miejsce realizacji: Radziechowy, ul. św. Marcina 23,
Szczegółowe informacje - profil facebook – Fabryka Prądu i Beskidy.FM
Zgłoszenie na warsztaty należy przesłać na fabrykapradu@wp.pl) do 18 maja 2013r.

Projekt Beskidy.FM, dofinansowano w ramach Programu Młodzież w działaniu.
Warsztaty dziennikarstwa prasowego realizowane są w ramach projektu „Wspólny Żywiec” realizowanego przez Fundację Klamra przy wsparciu Fundacji im. Stefana Batorego i współpracy z Urzędem Miasta w Żywcu.

12 maj 2013

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Kultowy Rajd Wisły, jedna z najstarszych imprez rajdowych w Polsce i Europie, po 10 latach wraca do kalendarza RSMP. 59 edycja rajdu organizowanego przez(...)
"Ważne jest, abyś zachował zdolność przezywania, aby istniały rzeczy, które mogą cię zadziwić, wywołać wstrząs, ważne jest, aby nie dotknęła(...)
Po raz pierwszy zapraszamy na wyjątkowe warsztaty prowadzone przez dwie bielszczanki: Trenerkę biznesu Dorotę Szczepanik i Osobistą Stylistkę Agatę(...)
"Dziennikarzem można zostać z dnia na dzień. Jeżeli ktoś ma talent do pisania czy łatwość mówienia, opowiadania, umie słuchać ludzi, zbierać(...)
Lidia Sztwiertnia to artystka, która zajmuje się rzeźbą  w brązie w technologii odlewu  na wosk tracony. Zorganizowała kilkadziesiąt wystaw(...)
Do Żywca na jeden dzień zawitała w środę, 17 kwietnia, Patrycja Mikszto, bramkarka reprezentacji Polski, grająca obecnie w niemieckim klubie TuS(...)
Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne i grono osób z nim zaprzyjaźnionych organizują 11 maja piknik na stadionie Rekord w Bielsku-Białej. To(...)
Pozostały trzy tygodnie na to, aby dopełnić formalności związanych z rocznymi rozliczeniami PIT. Wszyscy, którzy nie zdążyli jeszcze wypełnić(...)

Wiadomości tematycznie