Zatrudnimy na stanowisko opiekun osób starszych w Praca oferowana

Informacje

proponowana cena: nie podano / nie dotyczy

imię: CEL

telefon stacjonarny:

telefon komórkowy:

wiadomość na: biuro-kontaktcel.com.pl

Szczegóły oferty

Wymagane min. wykształcenie: Zawodowe

Branża: Inne

Rodzaj pracy: Umowa zlecenie

Nazwa stanowiska: 223

Miejscowość: Bielsko-Biała, okolice

Poszukujemy osób na stanowisko opiekuna osoby starszej w powiecie bialskim.

Wymagania:
-chęci do pracy
-empatia
-opcjonalnie kwalifikacje do wykonywania zawodu opiekuna bądź kursy

Obowiązki:
-pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb
-podstawowa opieka higieniczna
-pielęgnacja

Inne ogłoszenia użytkownika

Doradca zawodowy

Centrum Edukacji o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osoby na stanowisko Doradcy zawodowego. Praca polega na prowadzeniu zajęć z doradztwa edukacyjno-zawodowego w miejscowości Trzebinia. Wymagania:…

szczegóły ogłoszenia | data: 1 luty 2018 14:32

Dodawaj ogłoszenia za darmo!
Dla wszystkich bez żadnych ograniczeń!