Zaloguj | Załóż konto

Wydarzenia - Żywiec - Sport

Wydarzenia

Country JIB JAM

PROGRES Snowboard School zaprasza na zawody SKI&snowboard;

więcej

Piłka nożna w PRL

Instytut Pamięci Narodowej, Wójt Gminy Węgierska Górka oraz Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka zapraszają serdecznie na seminarium popularnonaukowe pt. "Piłka nożna w PRL"...

więcej

"Na krańcu świata"

Czyli wystawa fotografii z Nowej Zelandii, Australii, Tasmanii i Wysp Cooka autorstwa Piotrka Haczka.

więcej

Biboard Freestyle Games

Lubisz rowery, rolki, deskorolki? Już niebawem możesz skonfrontować swoje umiejętności z innymi w Biboard Freestyle Games.

więcej

Downhill Contest - Żar

Drugi weekend września na górze Żar to zdecydowana dedykacja dla miłośników jazdy na rowerze w ekstremalnym terenie na granicy bezpieczeństwa... a może w ogóle zdrowego rozsądku.Tak czy inaczej to niesamowite widowisko.

więcej

Bieg pod górę na jedną milę

Trzystoma metrami przewyższenia charakteryzuje się trasa Biegu na Jedną Milę, który rozegrany zostanie w Cięcinie już 16 czerwca.

więcej

Karaoke i Turniej Tenisa

Tak to już bywa od dawna, że czerwiec zaczyna się od Dnia Dziecka, a skoro tak, na początku miesiąca nie może zabraknąć atrakcji dla najmłodszych. Ta propozycja skierowana jest głównie do mieszkańców Jeleśni i okolic.

więcej

Bajkowo i Sportowo. W Węgierskiej Górce

Z okazji Dnia Dziecka Gmina Węgierska Górka przygotowała bardzo dużo ciekawych atrakcji dla tych małych i troszkę większych dzieci.

więcej

Bieg dookoła jeziora.

XIII Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego „O Puchar Starosty Żywieckiego”.

więcej

II Otwarte Mistrzostwa Rajczy w Slalomie

Gmina Rajcza, Gminny Ośrodek Kultury w Rajczy oraz Wyciąg na Complu zaprasza na II OTWARTE MISTRZOSTWA RAJCZY W SLALOMIE RÓWNOLEGŁYM

więcej