Zaloguj | Załóż konto

Aktywnie na rzecz tolerancji

18 sierpnia w Klubie Akwarium odbył się Wielki Finał przygotowany przez uczestniczki i uczestników warsztatów "Aktywnie na rzecz tolerancji".
Przez 10 dni trzydzieści osób z całej Polski przygotowywało się do
realizacji działań animacji lokalnych społeczności uwzględniając
perspektywę równości i niedyskryminacji. Ponad czterdziestka dzieci i młodzieży z Żywca, także wzięła udział w zajęciach filmowych, fotograficznych i street artowych. Warsztaty odbywały się na osiedlu socjalnym Kabaty, Klubie Papiernik i Osiedlowym Klubie Akwarium.

*Dalszym etapem projektu jest cykl bezpłatnych szkoleń dla nauczycieli z powiatu żywieckiego, które potrwają od wrześnie 2012 do lutego 2013.
Zgłoszenia należy wysyłać najpóźniej do 2 września 2012 roku. Więcej szczegółowych informacji:
http://klamra.org/projekty/aktywnie-n...
*


Projekt współfinansowany jest przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.
Projekt wspiera Fundacja im. Stefana Batorego. Partnerami projektu
i działań są: Urząd Miejski w Żywcu, Miejskie Centrum Kultury, Klub
Papiernik, Klub Akwarium, Stowarzyszenie Praktyków Dramy "STOP-KLATKA", Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę". Wsparło nas także Wydawnictwo Czarna Owca

19 sierpień 2012

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Finał GT Academy trwa! Po 3 dniach eliminacji Polska nadal w grze! Triumf nadal jest w zasięgu ręki! 30 zawodników z 11 krajów nadal ściga się(...)
Zapraszamy na pierwszy oficjalny teledysk zespołu Lee Monday do utworu "O mnie, o sobie" z debiutanckiego albumu "Teraz i tu" - premiera płyty 6 października(...)
18 sierpnia w Klubie Akwarium odbył się Wielki Finał przygotowany przez uczestniczki i uczestników warsztatów "Aktywnie na rzecz tolerancji". Przez(...)
Tym, którzy zaczynają już myśleć o kończącym się sierpniu, powrotach z wakacji i szarej rzeczywistości w szkole lub pracy zachęcamy do skorzystania(...)
W dniach od 21-23 sierpnia dzieci i młodzież będą miały okazję wziąć udział w festynie profilaktycznym, który odbędzie się w Domu Żołnierza(...)
Budowa nowego stadionu w dniu wczorajszym stała się już faktem (jak na razie - na papierze). W Ratuszu podpisano umowę wykonania tej istotnej i jak(...)
Marszałek Województwa Śląskiego Adam Matusiewicz będzie patronował Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt! Poprosiły go o(...)
Ośrodek Narciarski Pilsko w Korbielowie właśnie zmienił właściciela! Po trzech nieudanych próbach sprzedaży w drodze przetargu Gliwicka Agencja(...)