Zaloguj | Załóż konto

Kolejne utonięcie

fot. Policja
Policjanci wyjaśniają okoliczności, w których utonął 41-letni mieszkaniec Żywca. Do zdarzenia doszło w trakcie weekendu (z soboty na niedzielę). Mężczyzna, który nieszczęśliwie wpadł do wody z brzegu w Czernichowie został odnaleziony dopiero tuż przed południem w niedzielę. W akcji uczestniczyły Policja, WOPR a także strażacy.
Jak wiadomo, jezioro żywieckie należy do bardzo niebezpiecznych zbiorników wodnych. Każdego lata odnotuwuje się na nim wiele utonięć. Niestety nadal, podobnie jak na dorgach, najczęstszą przyczyną utonięć są brawura oraz alkohol.

16 lipiec 2012

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

O dużym szczęściu mogą mówić wszyscy uczestnicy wypadku, do którego doszło wczoraj w godzinach popołudniowych na 69-tce w Łodygowicach. Wg informacji(...)
Odpowiedź na to pozornie dziwne pytanie mogłaby wywołać prawdziwą lawinę skojarzeń w zależności od fantazji rozmówcy, gdyby nie ostatni pomysł(...)
Te "złodziejskie chwyty" znamy nie od dziś. Mała awaria samochodu i życzliwy współuczestnik ruchu. Wysiadamy rozpoznać sytuację - samochód odjeżdża.(...)
W ubiegłym tygodniu w Piątkowicach w powiecie nyskim odbył się XII Turniej Żniwowania Metodami Tradycyjnymi „Złota Kosa 2012”. Celem imprezy(...)
To już prawie koniec lipca. Każdy beskidzki góral wie co się z tym wiąże. Jak co roku i w tym roku będzie się działo. Niebawem ruszy 49 Tydzień(...)
To już prawie koniec lipca. Każdy beskidzki góral wie co się z tym wiąże. Jak co roku i w tym roku będzie się działo. Niebawem ruszy 49 Tydzień(...)
Jak powszechnie wiadomo, lipiec i sierpień to bez dówch zdań najbardziej "folklorystyczne miesiące" nie tylko w samym Żywcu ale także innych miejscowościach(...)
Policjanci wyjaśniają okoliczności, w których utonął 41-letni mieszkaniec Żywca. Do zdarzenia doszło w trakcie weekendu (z soboty na niedzielę).(...)