Zaloguj | Załóż konto

The Pryzmats - płyta i koncert w Piwiarni

30 kwietnia w salonach Empik, będzie miała miejsce premiera debiutanckiego albumu pt. "Coś z niczego" zespołu The Pryzmats. Wydawcą albumu jest Sony Music. Główny patronat objął Empik, który jest także organizatorem akcji "Make More Music" czyli konkursu dla młodych talentów. W zeszłym roku zespół The Pryzmats został zwycięzcą pierwszej edycji konkursu, a główną nagrodą był właśnie kontrakt fonograficzny z wytwórnią.

Informacje o albumie oraz pre-order na stronie:
http://www.empik.com/cos-z-niczego-th...

Singiel: The Pryzmats - A Vista feat. Hanna Drewnowska
http://soundcloud.com/thepryzmats/the...

Koncert Promocyjny:

Piwiarnia Żywiecka
05.05.2012r. (sobota)
Start 19:00
Wstęp 5PLN

Zagrają także:
Sygnatura
Lepsze Ciśnienie
Hirs Skład
Młody MD + DJ HWR

16 kwiecień 2012

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Dla wielu rozpoczął się niebywale długi weekend. Ci którzy mają nieco szczęścia w pracy bądź też wyrozumiałego szefa, mogą liczyć na ponad(...)
W dniu wczorajszym w naszym mieście została otwarta druga odsłona wystawy „Mit i melancholia". Wystawa prezentowana jest w ramach programu Dolnośląskiego(...)
Szyfrowanie wiadomości, skradanie się, rzucanie granatem, orientowanie mapy, udzielanie pierwszej pomocy to tylko niektóre z zadań postawionych przed(...)
Universal Zulu Nation oddział Polska oraz Miejskie Centrum kultury w Żywcu pragną zaprosić na warsztaty tańca HipHop oraz House. Już 21-22 Żywiec(...)
22 kwietnia 2012 roku przy Dworcu PKP w Żywcu z okazji Dnia Ziemi rozpocznie się inauguracja ogólnopolskiej trasy Genetycznie Molestowane Organizmy(...)
Poznaliśmy ostatnich finalistów konkursu. Finał zostanie rozegrany 4 maja podczas Browar Rock Festival 2012 w Żywcu. Oto pełna lista finalistów:(...)
21 kwietnia 2012 roku o godzinie 10.00 możesz włączyć się do akcji sprzątania. Akcja rozpocznie się nad Jeziorem Żywieckim przy Klubie kajakowym,(...)
30 kwietnia w salonach Empik, będzie miała miejsce premiera debiutanckiego albumu pt. "Coś z niczego" zespołu The Pryzmats. Wydawcą albumu jest Sony(...)

Wiadomości tematycznie