Zaloguj | Załóż konto

Bezpieczniejszy weekend... na drogach

fot. policja
Jak właściwie na każde święta również i na te nadchodzące, Policja przygotowuje się organizując akcje mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach. Już od dzisiaj na drogach pojawią się w liczbie większej niż zwykle patrole drogowe kontrolujące to czy jeździmy w zapiętych pasach, przewozimy we właściwy sposób małe dzieci, a także czy stan techniczny kierowanych przez nas pojazdów nie zagraża bezpieczeństwu. Jak zwykle przy tego typu okazjach na żadną tolerancję nie mogą liczyć kierowcy jeżdżący na podwójnym gazie lub kacu. Nie ignorujmy apelu służb drogowych.
Święta to czas wypoczynku, radości, dobrej zabawy i relaksu - i niech tak właśnie upłyną nam wszystkim bez żadnych przykrych incydentów.

6 kwiecień 2012

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Poznaliśmy ostatnich finalistów konkursu. Finał zostanie rozegrany 4 maja podczas Browar Rock Festival 2012 w Żywcu. Oto pełna lista finalistów:(...)
21 kwietnia 2012 roku o godzinie 10.00 możesz włączyć się do akcji sprzątania. Akcja rozpocznie się nad Jeziorem Żywieckim przy Klubie kajakowym,(...)
30 kwietnia w salonach Empik, będzie miała miejsce premiera debiutanckiego albumu pt. "Coś z niczego" zespołu The Pryzmats. Wydawcą albumu jest Sony(...)
Już 19 kwietnia o 17:45 Liceum Ogólnokształcące nr 5 z Bielska-Białej organizuje zbiórkę pieniędzy na rzecz budowy hospicjum Jana Pawła II. Dochód(...)
Od 13 do 19 kwietnia 2012 w godzinach 10.00 - 13.00 oraz 16.00 - 18.00 w żywieckim kinie Janosik będzie można uczestniczyć w festiwalu WATCHDOCS -(...)
Wiosna to czas porządków. Na trzepaniu dywanów i myciu okien nie powinniśmy zakończyć. Warto zadbać również o nasze najbliższe otoczenie. O(...)
Już blisko 25 tysięcy osób zadeklarowało udział w akcji "Godzina dla ziemi" n stronie wwf.pl. Dzisiaj o 20.30 w wielu miastach Polski oraz na świecie(...)
Osiem osób nie żyje, dziesięć odniosło obrażenia w wyniku tragicznego wypadku, do którego doszło w środę o godz. 21.30 na drodze S-69 w Przybędzy(...)

Wiadomości tematycznie