Zaloguj | Załóż konto

Przykład idzie z góry...

fot. Urząd Miejski w Żywcu
Wiosna to czas porządków. Na trzepaniu dywanów i myciu okien nie powinniśmy zakończyć. Warto zadbać również o nasze najbliższe otoczenie. O tym, że korona z głowy nikomu nie spadnie, kiedy podniesie leżącą butelkę, papier czy inny śmieć próbowali dzisiaj urzędnicy przekonać mieszkańców miasta. Zamieniając słowa w czyn wyruszyli więc w teren aby własnymi rękami "odśmiecić" przynajmniej niewielką część krajobrazu.
Czy akcja przyniesie pożądany skutek - zobaczymy już niebawem. Według fotorelacji odnalezionej na stronach Urzędu Miasta, można wnioskować, że Pan Burmistrz wraz ze swoją świtą zebrał osiem worków śmieci (o ile dobrze policzyliśmy).

4 kwiecień 2012

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Poznaliśmy ostatnich finalistów konkursu. Finał zostanie rozegrany 4 maja podczas Browar Rock Festival 2012 w Żywcu. Oto pełna lista finalistów:(...)
21 kwietnia 2012 roku o godzinie 10.00 możesz włączyć się do akcji sprzątania. Akcja rozpocznie się nad Jeziorem Żywieckim przy Klubie kajakowym,(...)
30 kwietnia w salonach Empik, będzie miała miejsce premiera debiutanckiego albumu pt. "Coś z niczego" zespołu The Pryzmats. Wydawcą albumu jest Sony(...)
Już 19 kwietnia o 17:45 Liceum Ogólnokształcące nr 5 z Bielska-Białej organizuje zbiórkę pieniędzy na rzecz budowy hospicjum Jana Pawła II. Dochód(...)
Od 13 do 19 kwietnia 2012 w godzinach 10.00 - 13.00 oraz 16.00 - 18.00 w żywieckim kinie Janosik będzie można uczestniczyć w festiwalu WATCHDOCS -(...)
Wiosna to czas porządków. Na trzepaniu dywanów i myciu okien nie powinniśmy zakończyć. Warto zadbać również o nasze najbliższe otoczenie. O(...)
Już blisko 25 tysięcy osób zadeklarowało udział w akcji "Godzina dla ziemi" n stronie wwf.pl. Dzisiaj o 20.30 w wielu miastach Polski oraz na świecie(...)
Osiem osób nie żyje, dziesięć odniosło obrażenia w wyniku tragicznego wypadku, do którego doszło w środę o godz. 21.30 na drodze S-69 w Przybędzy(...)

Wiadomości tematycznie