Zaloguj | Załóż konto

XIĘGA BROMÓW

Stowarzyszenie "prowincja" - grupa "Klisza Werk"
XIĘGA BROMÓW - Inscenizacje inspirowane twórczością
Brunona Schulza - Mariusz Kubielas & Jakub Grzywak

Działanie przy wsparciu Stowarzyszenia Kulturalnego "prowincja" i Klubu "śrubka" - Stowarzyszenie Kulturalne „Prowincja” oraz nieformalna grupa artystyczna Klisza Werk realizują projekt pod nazwą „Xięga Bromów”. Głównym założeniem projektu jest rozbudowa zestawu fotografii inscenizowanej tworzonego od 7 lat oraz przygotowanie wystawy fotograficznej składającej się z dotychczas wykonanych fotografii. Wystawa wzbogacona będzie o pracę fotograficzną, której powstanie będzie wynikiem warsztatów-spotkań oraz konkursu na scenariusz fotografii inscenizowanej przeprowadzonego wśród młodzieży żywieckiego liceum ogólnokształcącego. Wystawa fotograficzna będąca jednym z finalnych efektów przeprowadzonego projektu zagości w salach Muzeum Miejskiego w Żywcu.

Wernisaż odbędzie się dnia 30 marca 2012 roku. o godzinie 18.00
MUZEUM MIEJSKIE W ŻYWCU, ul.Zamkowa 2

Projekt „Xięga Bromów” dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie VII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Żywiecką Fundację Rozwoju. Na terenie Żywiecczyzny Program współfinansuje firma Żywiec Zdrój.

23 marzec 2012

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Wiosna to czas porządków. Na trzepaniu dywanów i myciu okien nie powinniśmy zakończyć. Warto zadbać również o nasze najbliższe otoczenie. O(...)
Już blisko 25 tysięcy osób zadeklarowało udział w akcji "Godzina dla ziemi" n stronie wwf.pl. Dzisiaj o 20.30 w wielu miastach Polski oraz na świecie(...)
Osiem osób nie żyje, dziesięć odniosło obrażenia w wyniku tragicznego wypadku, do którego doszło w środę o godz. 21.30 na drodze S-69 w Przybędzy(...)
Na stronie Empiku wystartowała przedsprzedaż nowej płyty długogrającej żywieckiego live bandu THE PRYZMATS ‘Coś Z Niczego’. Datę premiery(...)
4 kwietnia o godz. 20.00 w Kinie Janosik zapraszamy na seans specjalny filmu "SEANS NA DRUGĄ STRONĘ" z udziałem producenta filmu – Arkadiusza Wojnarowskiego(...)
Dużym sukcesem mogą szczycić się bielscy artyści po dzisiejszym dniu. W Teatrze Śląskim podczas uroczystej gali już po raz 44 rozdano złote maski.(...)
Tam gdzie pojawiają się kenijscy biegacze, a uściślając maratończycy, tam na pewno będą kłopoty. Oczywiście kłopoty innych biegaczy. Tak było(...)
W dniu dzisiejszym oddano do użytku zmodernizowany Szpital Miejski, który mieści się przy ulicy Emilii Plater. Budynek już wcześniej pełnił funkcję(...)

Wiadomości tematycznie