Zaloguj | Załóż konto

Inauguracja kampanii w Żywcu

Fundacja Ekologiczna ARKA i Fundacja KLAMRA zapraszają na inaugurację kampanii edukacyjnej "Przyjacielu posprzątaj! To nie kupa roboty", dotyczącej sprzątania psich odchodów, która rozpocznie się o godz.
10.45 przed Szkołą Podstawową nr 5 w Żywcu. Kampania prowadzona jest wspólnie z Urzędem Miejskim w Żywcu.
W akcji weźmie udział Burmistrz miasta Żywiec, Pan Antoni Szlagor i Zastępca Prezesa Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Gronie” Tadeusz Dunat.

Wspólnie z dziećmi będziemy rozklejać plakaty promującej wśród właścicieli czworonogów sprzątanie! Apelujemy do właścicieli psów:

Posprzątaj po swoim przyjacielu.

To banalnie proste! Nie trzeba rękawiczek, wystarczy foliowy woreczek lub papierowa torba.
Oczyść trawnik, plac zabaw czy chodnik z przykrych niespodzianek. Pozwól sąsiadom polubić Twego najlepszego przyjaciela. Wiesz ile ton psich odchodów zanieczyszcza przestrzeń w Twojej gminie?

KONTAKT: Wojciech Owczarz, Fundacja Ekologiczna ARKA - 609-267-020
Darek Paczkowski, Fundacja KLAMRA, 691-314-234

http://www.KLAMRA.org

14 marzec 2012

źródło: http://www.KLAMRA.org

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Dużym sukcesem mogą szczycić się bielscy artyści po dzisiejszym dniu. W Teatrze Śląskim podczas uroczystej gali już po raz 44 rozdano złote maski.(...)
Tam gdzie pojawiają się kenijscy biegacze, a uściślając maratończycy, tam na pewno będą kłopoty. Oczywiście kłopoty innych biegaczy. Tak było(...)
W dniu dzisiejszym oddano do użytku zmodernizowany Szpital Miejski, który mieści się przy ulicy Emilii Plater. Budynek już wcześniej pełnił funkcję(...)
Zmiany, zmiany, zmiany .... Jak dowiadujemy się od organizatorów ze względu na nieprzewidziane okoliczności, na które nie mieli wpływu, zmieniła(...)
Jeśli połączyć nastolatka, telefon oraz rodzący się pomysł na bombowy alaram, z całą pewnością większości czytelników przyjdzie do głowy(...)
Do zmiany lidera doszło w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt. Po Turnieju Ligowym w Wieprzu, który odbył się w sobotę (24(...)
Stowarzyszenie "prowincja" - grupa "Klisza Werk" XIĘGA BROMÓW - Inscenizacje inspirowane twórczością Brunona Schulza - Mariusz(...)
Grupa Fabryka Prądu zaprasza na powarsztatowy wernisaż wystawy „Maszkarony - komunikacja przez twórczość” „Zależnie od miejsca, osób, okoliczności(...)

Wiadomości tematycznie