Zaloguj | Załóż konto

Ofensywa Nordic Walking na Żywieczczyźnie

5-6 października 2013 roku w Gilowicach odbył się 2 kurs Instruktorów Nordic Walking. Celem tego kursu było wykształcenie profesjonalnej kadry instruktorskiej, przekazanie wiedzy metodycznej i organizacyjnej, doskonalenie technik marszu techniką Nordic Walking oraz organizacji zajęć. Zajęcia prowadzili trenerzy p. Sergiusz Borecki oraz p. Paula Kucharska z Towarzystwa Turystów Przyrodników i Krajoznawców w Warszawie.

Kurs zorganizowała Fundacja K2 wspólnie z Ludowym Uczniowskim Klubem Sportowym z Gilowic.

Zajęcia teoretyczne 5 października odbyły się w Zespole Szkół w Gilowicach.

Drugiego dnia Kursu odbyły się zajęcia praktyczne. Były one zorganizowane w formie zajęć i ćwiczeń terenowych. Pogoda i humory dopisywały uczestnikom zajęć, a instruktorzy zaprezentowali wiele ciekawych ćwiczeń.

Wszystkim nowym instruktorom serdecznie gratulujemy.

18 październik 2013

źródło: http://www.ice-24.pl

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

W niedzielę (27 października) przy klasztorze Ojców Dominikanów w Korbielowie odbył się niecodzienny piknik rodzinny w ramach projektu „Na dobry(...)
relacja z wykładu "Czy Janusz Korczak może pomóc w rozwiązaniu problemów wychowawczych dzieci i młodzieży?" Bez pogodnego, pełnego dziecięctwa(...)
Gmina Jasienica wzbogaciła się ostatnio o nowy sportowy obiekt. W środę 23 października uroczyście oddano do użytku nowe wielofunkcyjne boisko(...)
5-6 października 2013 roku w Gilowicach odbył się 2 kurs Instruktorów Nordic Walking. Celem tego kursu było wykształcenie profesjonalnej kadry instruktorskiej,(...)
Z inicjatywy Europejskiej Rady Resuscytacji (ERC) oraz w celu podnoszenia świadomości społecznej o problemie Nagłego Zatrzymania Krążenia (NZK)(...)
LGD Ziemia Bielska i Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza serdecznie zapraszają do udziału w wyjątkowej podróży w czasie: „Powrót do przeszłości”(...)
Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień,(...)
Szczypiorniak znowu porządzi na Podbeskidziu! Po wakacyjnej przerwie powraca Podbeskidzka Liga Amatorska Piłki Ręcznej Dziewcząt. Będzie więcej(...)