Zaloguj | Załóż konto

Hip-Hop Na Żywca w ten weekend

Już w tą sobotę kolejna, III edycja festiwalu Hip-Hop Na Żywca.

W tym roku do żywieckiego amfiteatru pod Grojcem przyjadą:
SOKÓŁ I MARYSIA STAROSTA / WŁODI / DJ B
DONGURALESKO
ŁONA, WEBBER & THE PIMPS
MAŁPA
ZEUS
W.E.N.A. / DJ IKE
GRUBY MIELZKY
THE PRYZMATS
+ zwycięzcy konkursu na support

Prowadzący: PROCEENTE

Bilety w cenie 35zł do nabycia w sieci TicketPro.
Start koncertów o godzinie 16.

Więcej informacji na: http://www.hiphopnazywca.pl

15 lipiec 2013

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Specjaliści z bielskiego czterogwiazdkowego hotelu postanowili w czasie wakacji zorganizować dla dzieci z lokalnych przedszkoli prospołeczną akcję(...)
Jeszcze niedawno WISECOM, dzisiaj WIDE-IN. Bielska firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem wnętrz obiektów użyteczności publicznej jest dzisiaj(...)
Wczoraj Bielsko-Biała kolejny już raz ucierpiało na skutek poważnej awarii energetycznej. Jak informuje oficjalnie nasz dostawca prądu, Tauron, przerwa(...)
Jeszcze niedawno WISECOM, dzisiaj WIDE-IN. Bielska firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem wnętrz obiektów użyteczności publicznej jest dzisiaj(...)
W ostatnią sobotę 27 lipca na Starej Prochowni w Międzyrzeczu Górnym k. Bielska-Białej odbędzie się impreza "Przystanek Prochoffnia". Będzie to(...)
W sobotę – 13 lipca od godz. 9.30 Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne zaprasza na Dzień Otwarty Budowy Hospicjum w Bielsku-Białej. W tym dniu(...)
Czyli Twoje 120 sekund dla ekologii, możliwość zdobycia jednej z trzech nagród, a przedewszystkim możliwość skonfronotowania swojego filmu / umiejętności(...)
Szlachetna paczka to projekt, który pomaga ludziom żyjącym w niezawinionej biedzie - osobom starszym, samotnym, rodzinom dotkniętym chorobą lub niepełnosprawnością,(...)

Wiadomości tematycznie