Zaloguj | Załóż konto

KURS METODY REIKI 1 i 2 STOPNIA, w Kursy i szkolenia

Informacje

proponowana cena: 400

możliwość negocjacji: nie

imię: Anna

telefon stacjonarny:

telefon komórkowy: 665-722-374

wiadomość na: aniaahimsayahoo.com

godziny kontaktu: od 08:00 do 20:00

Serdecznie zapraszamy na
KURS METODY REIKI I i II STOPNIA
5-7 PAŹDZIERNIK 2012
BIELSKO BIAŁA
Akademia Tańca Dakini, ul. Partyzantów 44
Kurs prowadzi: Mistrzyni Reiki Krystyna Włodarczyk-Królicka
http://www.reiki.pl

Reiki to japońskie określenie oznaczające "uniwersalną energię życia", niezbędną i potrzebną wszystkim żywym istotom - ludziom, zwierzętom i roślinom - do prawidłowego życia i funkcjonowania. Niedobór tej energii jest przyczyną zapadania na choroby, przedłużania się okresów rekonwalescencji, przedwczesnego starzenia się ludzi czy więdnięcia roślin.
Energia Reiki (różnie nazywana) istniała zawsze i wszędzie jednak nie zawsze ludzie zdawali sobie sprawę z jej istnienia i działania. Starożytna wiedza na temat Reiki była zapomniana przez tysiące lat, aż do czasu gdy odkrył ją na nowo dr Mikao Usui - rektor chrześcijańskiego uniwersytetu w Kioto.
Dr Usui na podstawie wieloletnich studiów, pracy i doświadczeń opracował zasady nauczania, przekazywania i przyjmowania tej energii w celu uzdrawiania fizycznego i duchowego. Od tego momentu pod pojęciem Reiki należy rozumieć energię i metodę naturalnego uzdrawiania, która wykracza znacznie poza ramy znanych technik terapeutycznych, ma swój specyficzny klimat duchowy, oferuje wewnętrzny spokój i akceptację otaczanego miłością drugiego człowieka.
Metoda Reiki nie jest religią. Nie jest związana z żadnym wierzeniem czy dogmatem. Niemniej Chrześcijanie, ufający, że wszystko, co istnieje na Ziemi i w kosmosie, jest dziełem Boga Ojca, nazywają tę energię - "energią Boską". Sama metoda jest jednak ponadwyznaniowa, uniwersalna, tak jak ponadwyznaniowa i uniwersalna jest Boska energia miłości, przełamująca wszystkie bariery i uprzedzenia.
Każdy może korzystać z Reiki. Może przyjmować tę energię; może też stać się jej przekaźnikiem. Do przyjmowania nie potrzeba żadnego specjalnego przygotowania. Do przekazywania natomiast potrzebne jest przejście kolejnych wtajemniczeń i inicjacji, polegających na osobistych kontaktach z Mistrzem.

.Zgodnie z tradycją, nauka i wtajemniczenia Reiki w systemie Usui są stopniowane.
• I stopień to poznanie tradycji i źródeł Reiki, zapoznanie się z technikami medytacyjnymi oraz masażem energetycznym Reiki- (specyficznym układem rąk ułatwiającym przekaz energii), to również cztery inicjacje - bezpośrednie spotkania z mistrzem - mające na celu otwarcie kanałów energetycznych na energie Reiki.
• II stopień to pogłębianie doświadczeń Reiki, wtajemniczenie w symbole odkryte przez Mikao Usui, a służące pogłębianiu własnego rozwoju, przyjmowaniu .I przekazywaniu uzdrawiającej energii na odległość, poznaniu zasad samouzdrawiania. Jest to również kolejna inicjacja stanowiąca ugruntowanie i impuls do dalszego duchowego rozwoju.
Zapraszając na kursy Reiki I i II stopnia chciałabym dodać, na podstawie swojego prawie 20 letniego doświadczenia w pracy z Reiki i 17 letniej pracy jako Mistrz-nauczyciel, że moi uczniowie osiągają wspaniałe sukcesy w pracy z energia Reiki, która ich wspiera w każdej dobrej, twórczej myśli, mają poczucie bezpieczeństwa i ochrony, bowiem energia Reiki, jeśli pozwalamy jej działać równoważy nas na wszystkich poziomach naszego istnienia: fizycznym, psychicznym, emocjonalnym. Mistrzyni Reiki Krystyna Włodarczyk-Królicka
Termin:
Kurs Metody Reiki I Stopień - 6-7 październik 2012r.(sobota-niedziela od 9:00 do 14:00)
Kurs Metody Reiki II stopień - 5-6 październik 2012r.(piątek-sobota od 16:00 do 20:00)
Miejsce: Bielsko-Biała, Akademia Tańca Dakini, ul. Partyzantów 44
Cena: Informacje u organizatora kursu.
Organizator: Anna Florian, telefon 0 665 722 374, email: aniaahimsa@yahoo.com
*O więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorką kursu. Dziekuje.
*PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE POINFORMOWANIE NAS O UCZESTNICTWIE W KURSIE, DZIĘKUJĘ.

Inne ogłoszenia użytkownika

KURS METODY REIKI I i II STOPNIA, Bielsko Biała [bielsko24.pl]

Serdecznie zapraszamy na KURS METODY REIKI I i II STOPNIA 5-7 PAŹDZIERNIK 2012 BIELSKO BIAŁA Akademia Tańca Dakini, ul. Partyzantów 44 Kurs prowadzi: Mistrzyni Reiki Krystyna Włodarczyk-Królicka…

szczegóły ogłoszenia | data: 30 sierpień 2012 13:03

Dodawaj ogłoszenia za darmo!
Dla wszystkich bez żadnych ograniczeń!