Zaloguj | Załóż konto

Styl Życia - Magazyn Zywiec24

Artykuły znalezione w "Styl Życia"

15 lat i 7000 kilometrów ...

„W drodze do szkoły zauważyłam na łące kobietę, przed nią jak w filmie stojak, w ręku paleta i pędzle...zakochałam się! siedziałam tam dosyć długo obserwując z daleka i myślałam sobie, że to tak odległy, nieosiągalny świat...

Ciekawostki, Kultura, Styl Życia

więcej

HIP-HOP NA ŻYWCA

24 września w Żywcu pogoda okazała się łaskawa, a tak na prawdę tylko ona mogła pokrzyżować szyki organizatorom, którzy zaplanowali tego dnia w amfiteatrze imprezę pod nazwą "Hip-Hop Na Żywca".

Kultura, Styl Życia

więcej

W górach znowu zagrzmiało ... bębnieniem

17 września na hali Boraczej odbył się 11 Zlot Miłośników Bębna.

Styl Życia

więcej

Zlot Żywczaków zakończony.

Piękna jesienna już pogoda przywitała turystów z całej Polski jak również, albo przede wszystkim uczestników 45 zlotu Żywczaków przed schroniskiem na Markowych Szczawinach.

Styl Życia, Atrakcje turystyczne, Historia regionu

więcej

Nie dodawaj pracy strażakom

Okres kiedy schodzą śniegi a słoneczko na dobre zaczyna ogrzewać ziemię zwykle kojarzy się nam z wiosennymi porządkami, trzepaniem dywanów, spacerami podczas, których nie musimy się martwić o odmrożenia i niestety często z tym duszącym dymem.

Styl Życia

więcej

Aquapark na żywiecczyźnie.

Może wreszcie w niedzielne przedpołudnie nie będzie widać sznura samochodów z rejestracją SZY zmierzających na gorące źródła na Słowację. Aquapark za kilka tygodni rusza w Leśnej obok Żywca. Brawo.

Atrakcje turystyczne, Styl Życia, Sport

więcej

Pik Lenina - lato 2010

Pik Lenina - góra znana głównie z powodu największej tragedii alpinizmu, w której w 1990 r. zginęło 43 alpinistów. Przedstawiamy relację z tegorocznej udanej wyprawy, w której uczestniczył m.in. żywczanin Damian "Draku" Ceglarz

Ciekawostki, Styl Życia, Sport

więcej

Przedszkolne łamigłówki

Od 1 września Samorządy wprowadziły nowe zasady pobytu dzieci w przedszkolach. Podobnie było w Żywcu, czy nasi samorządowcy zadbali o dobro dzieci i portfele rodziców ???

Ciekawostki, Styl Życia

więcej

MŁODY WYGLĄD, LEPSZE ZDROWIE I SAMOPOCZUCIE...

Tai Chi Chuan (taijiquan) to dosłownie Pięść Wielkiej Równowagi. Wielka Równowaga to termin filozoficzny charakterystyczny zwłaszcza ...

Ciekawostki, Styl Życia, Sport

więcej

Czy wiesz czym oddychamy?

Wczorajsze (09.11.2011) wydanie wiadomości podało, że powietrze na śląsku jest w katastrofalnym stanie. Dopuszczalne normy stężenia CO2 w powietrzu zostały w Zabrzu przekroczone 400 razy!! Ale co to ma wspólnego z Żywcem? Odpowiedź poniżej.

Ciekawostki, Styl Życia

więcej

Magazyn Żywiec 24