Zaloguj | Załóż konto

Kultura - Magazyn Zywiec24

Artykuły znalezione w "Kultura"

Wybory - prywatny folwark, czy nasz wspólny interes?

Przeciętnie co cztery lata bombardowani jesteśmy ze wszystkich stron obietnicami wypowiadanymi przez wszystkich startujących w wyborach parlamentarnych. Obietnice na ulotkach, plakatach, bilbordach. Tylko po co?

Kultura, Polityka

więcej

15 lat i 7000 kilometrów ...

„W drodze do szkoły zauważyłam na łące kobietę, przed nią jak w filmie stojak, w ręku paleta i pędzle...zakochałam się! siedziałam tam dosyć długo obserwując z daleka i myślałam sobie, że to tak odległy, nieosiągalny świat...

Ciekawostki, Kultura, Styl Życia

więcej

Galeria klubu Śrubka zaprasza młodych artystów

Malujesz, robisz zdjęcia, zgłoś się do żywieckiego klubu Śrubka. Twoje prace mogą zostać zaprezentowane w tamtejszej galerii.

Kultura

więcej

HIP-HOP NA ŻYWCA

24 września w Żywcu pogoda okazała się łaskawa, a tak na prawdę tylko ona mogła pokrzyżować szyki organizatorom, którzy zaplanowali tego dnia w amfiteatrze imprezę pod nazwą "Hip-Hop Na Żywca".

Kultura, Styl Życia

więcej

W jak Wenders w Kinie Janosik od 23-25 września

Jesień w Kinie Janosik rozpocznie pokaz trzech filmów Wima Wendersa w ramach nowego cyklu „Trzy dni z …”.

Ciekawostki, Kultura

więcej

Hilium - w słowniku tego nie znajdziesz !

Poznajcie historię żywieckiego zespołu Hilium, jak doszło do zmiany nazwy, czym się inspirują i jakie mają plany. Zobaczcie też galerię zdjęć z koncertu w MCKu.

Ciekawostki, Kultura

więcej

Strzygi, Wiły i Latawce…

... budzą się, a według podhalańskich baców: „ Strzyga to carownica, to żyjąca baba, co godzi na ludzkie życie, krowom mleko odbira i krew z małych dzieci wysysa, a i nocą obory obchodzi i mleko spija.

Ciekawostki, Kultura

więcej

Magazyn Żywiec 24