Zaloguj | Załóż konto

cokolwiek nie mówić na temat janosika to trzeba przyznać jedno

Starają się. Ostatni seans hellowenowy był na prawdę świetny. Kupiłem bileciki na Nosferatu no i poszedłem. Spodziewałem się czegoś dużo słabszego tymczasem trzeba przyznać, że projekcja filmu wraz z muzyką na żywo była na prawdę "przedstawieniem" na wysokim poziomie.
Jakbym miał się do czegoś przyjebać to muzyka była trochę zbyt głośna no i jakiś pijany czereśniak mącił chwilami atmosferę. Ogólne wrażenia jednak bardzo pozytywne.

Odpowiedzi w wątku

~jaco 5 listopad 2011 12:26

Prawda jest taka że w Żywcu jest grupa ludzi którym się naprawdę chce!! i chwała im za to

Oby tak dalej.

~ciekawska 9 listopad 2011 09:41

A kolega to ma na myśli tylko kino? Projekcja Nosferatu to bardzo interesujący projekt, powinno być zdecydowanie więcej takich widowisk. Wielki plus za pomysłowość!

~zew 13 listopad 2011 11:08

dokladnie. dobrze mowisz. a teraz mamy znow kolejna niespodzianke przygotowana w Janosiku. http://www.zywie(...)zwiskiem
btw na pochwale (ihmo) zasluguje marketing Janosika. w czasach kiedy kina kojarza sie jedynie z molami kinowymi (kinopleksami), serwujacymi w kolko ta sama mierna papke a to w 2d a to 3 lub 4d - takie propozycje rzeczywiscie bardzo oprzyciagaja uwage i co wiecej stanawia rzeczywiscie wspaniale urozmaicenie repertuaru kinowego. oby tak dalej

Autor wątku

  • ~niedzielnykinoman (gość serwisu)

Statystyka tematu

  • dodany: 3 listopad 2011 00:36
  • ilość odpowiedzi: 3
  • ostatnia: 13 listopad 2011 11:08
  • dodana przez: ~zew